19 листопада в Українському домі відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» 2015 року. Воду питну BONAQUA® визнано одним із переможців конкурсу в категорії «Продовольчі товари».

Щорічний конкурс проводиться під Патронатом Президента України і керівництвом Уряду України з метою сприяння підвищенню споживчих властивостей та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, впровадженню на підприємствах сучасних систем управління.

Варто зазначити, що BONAQUA® – це природна питна вода з артезіанських свердловин, яка видобувається на глибині 220 і 380 метрів із Сеноманського та Юрського водоносних горизонтів. Від моменту видобутку до розливу у пляшки на підприємстві «Кока-Кола Беверіджиз Україна» BONAQUA® проходить лише механічну фільтрацію, таким чином її природний мінеральний склад залишається незмінним. На підприємстві встановлено найсучасніше обладнання та використовуються передові технології розливу.

100-best-rss

Отримана перемога ще раз підкреслює найвищі стандарти якості, які ставить перед собою компанія Кока-Кола, щоб забезпечити своїх споживачів найкращими та найякіснішими товарами.

You may also like

Leave a reply