19 листопада в Українському домі відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» 2015 року. Воду питну BONAQUA® визнано одним із переможців конкурсу в категорії «Продовольчі товари».

Щорічний конкурс проводиться під Патронатом Президента України і керівництвом Уряду України з метою сприяння підвищенню споживчих властивостей та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, впровадженню на підприємствах сучасних систем управління.

100-best-rss
Варто зазначити, що BONAQUA® – це природна питна вода з артезіанських свердловин, яка видобувається на глибині 220 і 380 метрів із Сеноманського та Юрського водоносних горизонтів. Від моменту видобутку до розливу у пляшки на підприємстві «Кока-Кола Беверіджиз Україна» BONAQUA® проходить лише механічну фільтрацію, таким чином її природний мінеральний склад залишається незмінним. На підприємстві встановлено найсучасніше обладнання та використовуються передові технології розливу.

Отримана перемога ще раз підкреслює найвищі стандарти якості, які ставить перед собою компанія Кока-Кола, щоб забезпечити своїх споживачів найкращими та найякіснішими товарами.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Leave a reply