ПриватБанк разом з WOG обʼєднались аби долучитись до ініціативи Благодійного фонду Сергія Притули по збору на бойовий “Загін роботів” з 60 українських автоматизованих турелей “ШаБля” та безпілотних багатофункціональних платформ “Рись” вартістю 50 млн грн. Формування такого “Загону роботів” захистить життя тисяч наших військових.

“Найцінніший ресурс України – це люди. Захист українських бійців – завдання для всіх нас. Всюди, де людину на полі бою можна замінити на автоматичну роботизовану систему – треба це робити. Номенклатура, яку ми збираємось закупити, підтвердила ефективність на фронті. Тому абсолютно впевнено збираємо саме на ці турелі та платформи”, – говорить Сергій Притула, засновник фонду.

Куленепробивні автоматизовані системи «ШaБля» допомагають воїнам вести бій дистанційно, на відстані до 2 кілометрів, що зберігає життя та здоровʼя захисників. Роботизована платформа «Рись» допомагає військовим доправляти обладнання до віддалених бойових місій без присутності водія, адже управляється дистанційно.

Пропонуємо стати активними учасниками проекту “Загін роботів” всім клієнтам. Кожного разу, коли ви заправляєтесь паливом Mustang на заправках WOG, партнери проекту перераховують на збір 1 грн з кожного літра пального. А якщо сплатити за паливо будь якою карткою ПриватБанку, на збір буде спрямовано додатково ще 1 гривню з кожного літра.

Звісно, доєднатися до проекту власним донатом завжди можна тут https://prytu.la/zagin-robotiv.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.