Зокрема, у військові шпиталі Києва та Дніпра, опорні лікарні  Дніпра, Миколаєва, Черкас, які надають допомогу військовим та цивільним, що постраждали, відвантажили медичне обладнання, медикаменти та витратні матеріали на загальну суму 10,8 мільйона гривень.

11 мільйонів гривень перерахували на підтримку Збройних сил України та Фонду “Повернись живим” для потреб командування територіальної оборони.

Для підрозділів тероборони та ЗСУ закупили  тепловізори, оптику,  генератори, тактичне спорядження, амуніцію, їжа та ліки на загальну суму 3,3 мільйона грн.

Підтримали курси тактичної медицини загонів територіальної оборони, а також нових інструкторів тактичної медицини лікарями UniSafe  на 200 тисяч гривень.

Надали 979 тисяч благодійної допомоги департаменту КМДА у вигляді оплати постачання підгузків для інвалідів та малозабезпечених верств населення Києва та області.

Надали 700 тисяч гривень допомоги благодійним фондам, які займаються потребами переміщених осіб, лікуванням та евакуацією дітей за кордон.

На 584 тисячі гривень допомогли благодійним організаціям та волонтерам, які в цей складний час опікуються безпритульними тваринами, доставляючи їм корм та організовуючи лікування.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply