Більше 30 мільйонів треків від Beyonce та інших зірок відтепер у Vodafone Music

Більше 30 мільйонів треків від Beyonce та інших зірок відтепер у Vodafone Music

У Vodafone Music велике оновлення – з грудня усі користувачі музичного сервісу отримують доступ до музичного каталогу одного з найвідоміших світових мейджорів – компанії Sony Music Entertainment, яка є другою за величиною компанією звукозапису у світі. Sony Music працює з усіма жанрами та напрямками музики – ­це і поп-музика для масового ринку, і класика найвищого рівня, а також джаз, соул, блюз, кантрі, метал та електронна музика. Рекорд-компанія об’єднує понад 200 лейблів, багато з яких стали легендарними за довгий час своєї успішної роботи – це Columbia, RCA, Arista, Epic, Zomba і інші.

Тепер у Vodafone Music стало на 1,5 мільйони треків більше. Серед них композиції таких виконавців, як Shakira, Hurts, Michael Jackson , Beyoncé, Justin Timberlake, Leona Lewis, John Legend, Enrique Iglesias та тисячі інших популярних артистів. Сьогодні каталог сервісу налічує більше 30 мільйонів треків українських та зарубіжних виконавців. Нові треки доступні без додаткової плати, в рамках чинних тарифів сервісу.

Щодо підсумків 2020 року – ТОП 5 треків прослуханих на сервісі – це Billie Eilish – bury a friend, Shawn Mendes & Camila Cabello – Señorita, The Weeknd – Blinding Lights, Океан Ельзи – Я так хочу… та Оля Полякова – Королева ночи.

Зручна перевага Vodafone Music у порівнянні з іншими музичними сервісами – це оплата з мобільного рахунку, без використання даних банківської карти.

Нагадуємо, сервіс Vodafone Music дозволяє слухати улюблені хіти без плати за трафік на будь-якому пристрої онлайн і офлайн. Перші 7 днів можна користуватись Vodafone Music безкоштовно, далі – 15 грн за тиждень,  загальна вартість сервісу за місяць складе біля 60 грн.

Як підключити Vodafone Music

Для того, щоб почати користуватись Vodafone Music, потрібно завантажити додаток чи відкрити WEB версію music.vodafone.ua з будь-якого пристрою без додаткової плати за трафік. Далі – підключити послугу Vodafone Music, активуючи у додатку Vodafone Music чи відправивши SMS з текстом «1» на номер 70030.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні, має партнерські угоди з операторами 48 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн. На сьогодні мережа 4G охоплює понад 81% населення країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Оставить комментарий