В 2022 році клієнти ПриватБанку задонатили на Сили оборони через рахунки Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» понад 1 мільярд гривень. Кошти, отримані від клієнтів банку, були використані для забезпечення українських військових, зокрема засобами зв’язку, розвідки та спостереження. 

За підрахунками фахівців військового відділу “Повернись живим”, придбаних коштом благодійних внесків клієнтів ПриватБанку радіостанцій достатньо аби закрити базові потреби чи відновити бойові втрати в техніці у понад 55 батальйонах українського війська. Тільки засобами захисту, придбаними клієнтами банку, можна повністю закрити потреби цілого батальйону. 

«Завдяки довірі до нас, як до інституції й до ПриватБанку, який максимально спростив донат для кожного українця, ми досягли цього справді неймовірного результату минулого року. Кожна отримана гривня перетворилась у потужність, яка щодня відчувається на полі бою завдяки сотням підрозділів Сил оборони, що отримали рації, засоби звʼязку та живлення, саперне обладнання та квадрокоптери. Найбільшою тут є заслуга, звісно, кожної людини, яка своїми внесками зробила це можливим. Тож дякую усім, хто залишається разом з «Повернись живим», ПриватБанком  й підтримує свою армію!», – заявив директор Департаменту розвитку та партнерств Фонду “Повернись живим” Олег Карпенко.

Для “Повернись живим” мільярд гривень від клієнтів ПриватБанку – це шоста частина  усіх благодійних внесків за 2022 рік. Більш ніж 322 мільйони з неї були передані на підтримку Сил оборони з 22 квітня 2022 року, коли рахунок Фонду був доданий до розділу «Добро» додатку Приват24, терміналів самообслуговування, кас відділень банку та сайту https://blago.privatbank.ua/. Ще частина коштів – це перерахування через інші сервіси банку або прямі – від клієнтів через ПриватБанк на рахунки фонду.

You may also like

Comments are closed.