3 квітня 2018 року об 11.30 в УНІАН (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться Круглий стіл на тему:  «Безконтрольна реалізація товарів в Україні на прикладі продажу смартфонів в он-лайн магазинах».

Українські споживачі все частіше здійснюють покупки з використанням мережі Інтернет. Обсяги електронної комерції зростають швидкими темпами і спостерігається значне збільшення випадків порушення прав споживачів в цьому сегменті торгівлі. Актуальність цієї проблематики підтверджується і Міжнародною організацією споживачів (Consumers International), яка звернула увагу світової спільноти на проблеми в електронній комерції, зробивши її головною темою цьогорічного Всесвітнього дня прав споживачів.

Експерти Союзу споживачів України презентують результати моніторингу дотримання інтернет-магазинами вимог чинного законодавства при реалізації технічно складних побутових товарів. За попередніми даними майже 35% телефонів виявились не сертифікованими (фактично контрабандними). Найбільш поширеним в асортименті нелегально ввезених товарів виявилася продукція китайського виробника Meizu.

Під час круглого столу експерти разом с представниками державних органів проаналізують виявленні порушення – продаж нелегальної техніки, невиконання вимог законодавства щодо захисту прав споживачів та застосування реєстраторів розрахункових операцій. Учасники круглого столу обговорять механізми та наявні ініціативи по припиненню нелегальних продажів, які призводять до порушень прав споживача та недоотримання державою коштів у вигляді несплачених податків та зборів.

Серед учасників заходу:

  • Олег Цільвік, Заступник Голови правління Союзу споживачів України;
  • Експерти та представники державних органів влади: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна фіскальна служба України, Державна служба України з питань безпечності харчової продукції та захисту споживачів, Департамент кіберполіції Національної поліції України, тощо.

Попередня акредитація обов’язкова!

You may also like

Leave a reply