В рамках Tech World 2021 компанія Lenovo оголосила про новинки в портфелі моніторів —  професійний монітор ThinkVision™ P27u-20 і два нових ігрових монітора Lenovo G27e-20 та Lenovo G24e-20.

Користувачі зможуть розширити свій професійний робочий простір за допомогою нового монітора преміумкласу ThinkVision P27u-20 із параметрами двох колірних просторів (99,1% DCI-P3, 99,5% Adobe RGB) із заводським калібруванням точності передачі кольору. Дисплей розроблений для творців фото, відео та графічного контенту, які потребують високопродуктивний дисплей і великий екран для більш ефективної роботи в режимі багатозадачності. Монітор також можна використовувати як док-станцію завдяки технології Intel® Thunderbolt™ 4. Монітор ThinkVision P27u-20 відповідає міжнародному стандарту енергоефективності споживчих товарів Energy Star 8.0, забезпечує чітке й деталізоване зображення на 27-дюймовому IPS-екрані з роздільною здатністю Ultra HD (3840 x 2160 пікселів) й підтримкою стандарту VESA® Certified DisplayHDR™ 400 для реалістичної картинки і глибоких відтінків чорного.

Гібридна робота – “гаряча” тема. Згідно з нещодавнім опитуванням Lenovo, близько 88% респондентів планують працювати з дому або з іншого місця принаймні час від часу. Максимальна продуктивність пристроїв й ефективна спільна робота з будь-якого місця має першочергове значення для успіху в бізнесі й особистого добробуту.

Lenovo ThinkVision P27u-20 працює як продуктивний хаб і док-станція для підключення інших пристроїв через один кабель за допомогою декількох портів USB 3.2. ThinkVision P27u-20 підтримує інтерфейс Thunderbolt 4 – технологія передає зображення та дані зі швидкістю до 40 Гбіт/с і забезпечує живлення ноутбука до 100 Вт1. Рознім USB-C потужністю до 27 Вт2 допоможе заряджати смартфон або інший сумісний аксесуар. Вбудований рознім Ethernet RJ45 забезпечує швидке мережеве з’єднання з підтримкою Intel® vPro® для легкого керування мережами та додаткової безпеки. Додатково до однокабельного підключення, монітор ThinkVision P27u-20 отримав вбудовані динаміки, що в поєднанні з веб-камерами забезпечують кращий відеозв’язок, як, наприклад, у  нещодавно анонсованому ThinkVision MC50333.

Інженери ThinkVision зосередилися на спрощеному та інтуїтивно зрозумілому користувацькому інтерфейсі. На базі програмного забезпечення ThinkColour вдалося створити простий графічний інтерфейс для управління налаштуваннями монітора, а KVM-перемикач дозволяє легко керувати двома підключеними пристроями одночасно — наприклад, робочою станцією і ноутбуком за допомогою одного набору клавіатури й миші. Крім того, монітор можна регулювати по висоті, нахиляти та повертати4, щоб користувач налаштував найзручнішу позицію. Для моніторів бренду ThinkVision компанія розробила на 100% переробне паковання, щоб реалізувати цілі Lenovo в області сталого розвитку.

Пристрої Lenovo G27e-20 і Lenovo G24e-20 відкривають нову лінійку ігрових моніторів серії G, призначених для імерсивних комп’ютерних ігор, роботи або навчання в домашньому офісі. Користувач може отримати максимум задоволення від перегляду фільмів вдома та насолоджуватися візуальними враженнями від плавної гри без зайвого навантаження на очі. Екран оснащений технологією, яка дозволяє випромінювати низький рівень синього світла, щоб очі не втомлювались. Новинки підійдуть для студентів, геймерів і молодих фахівців, яким потрібна висока продуктивність за конкурентною ціною.

Монітори серії G підтримують технологію AMD FreeSync™ Premium5 — вона забезпечує плавність, малу затримку зображення, захищає користувача від тірінга екрану та дозволяє досягти часу відгуку рухомого зображення (Moving Picture Response Time, MPRT)6 всього в 1 мс. Під час гри це дозволить уникнути розмиття, завдяки чому рухомі об’єкти на екрані будуть виглядати чіткіше. Коли справа доходить до динамічних ігор або перегляду бойовиків, частота оновлення до 100 Гц — оптимальний варіант у своїй ціновій категорії. Для усунення гостингу та появи смуг (streaking), обидва монітори можна “розігнати” до 120 Гц, що дозволяє зробити рух на екрані ще більш плавним.

У новій реальності та за гібридного способу життя користувач хоче обрати один пристрій, який відмінно підійде для ігор, роботи, навчання, розваг та інших задач. Новий Lenovo G27e-20 можна обрати у великому розмірі – 27 дюймів, тоді як Lenovo G24e-20 представлений із діагоналлю 23,8 дюймів. Обидва монітори мають високоякісну передачу кольору, яскравість до 300 ніт і 95% охоплення колірного простору sRGB. Обидва дисплеї підтримують роздільну здатність Full HD (1920 x 1080 пікселів) й оснащені VA-матрицею. VA (VA – vertical alignment) — технологія вертикального вирівнювання рідких кристалів, які “нахиляються” до більш освітлених ділянок картинки, що дозволяє контролювати баланс кольору та контрасту під різними кутами огляду. Крім того, інноваційна програмна платформа Lenovo Artery забезпечує простий графічний інтерфейс, що дозволяє швидко калібрувати параметри дисплея та змінювати налаштування кольорів на більш комфортні.

Геймери годинами сидять перед екранами моніторів, граючи у відеоігри до пізнього вечора, що призводить до підвищеної світлочутливості, сухості та втоми очей. У цьому напрямку Lenovo також виступає лідером, розробляючи смарт-рішення з турботою про здоров’я не тільки завдяки технології низького рівня випромінювання синього світла в пристроях преміумкласу, але і в більш доступних моніторах, зокрема в новій серії G. Ігрові монітори Lenovo пройшли сертифікацію Eyesafe® — вона допомагає захистити споживачів від шкідливого впливу синього випромінювання, знижуючи навантаження на очі без спотворення кольору та погіршення якості зображення. Згідно з даними організації Eyesafe, Lenovo пропонує найбільшу кількість Eyesafe-сертифікованих продуктів серед усіх брендів електроніки на ринку. Компанія прагне до того, щоб у всіх геймерів була можливість надійнішого захисту очей, щоб грати довше, працювати з максимальною віддачею та відчувати кольори, що захоплюють так, як це задумували розробники комп’ютерних ігор.

Ціни та доступність на ринку:

Про доступність пристроїв на ринку та про ціну повідомимо додатково.

1   Мінімальна потужність зарядки становить 65 Вт, максимальна — 100 Вт. Заряд буде залежати від підключеного пристрою.

2 Максимальна потужність заряду 27 Вт. Фактична потужність зарядки залежить від пристрою.

3 Веб-камера MC50 підтримується на моніторах ThinkVision серій P і T поточного покоління «-20»..

4 Максимальна висота підйому становить 135 мм, кут нахилу назад — 35 градусів і 5 градусів вперед, кут обертання — 90 градусів, кут повороту — 45 градусів вліво і вправо.

5 Для технології AMD FreeSync™ потрібна графічна карта AMD Radeon™ і дисплей, який підтримує технологію FreeSync відповідно до сертифіката AMD. Технологія AMD FreeSync™ Premium додає вимоги обов’язкової компенсації низької частоти кадрів і частоти оновлення не менше 120 Гц при мінімальній роздільній здатності  FHD. Технологія AMD FreeSync™ Premium Pro має вимоги до дисплея, відповідно до тестів на AMD FreeSync Premium Pro. Див. Www.amd.com/freesync для отримання повної інформації. Перед покупкою уточніть можливості у виробника вашої системи.

6 Ввімкнення MPRT відключить AMD FreeSync, і ви можете помітити незначне мерехтіння на екрані.

LENOVO і THINKVISION є товарними знаками Lenovo. Intel, Intel Thunderbolt і vPro є товарними знаками Intel Corporation та її дочірніх компаній в США і / або інших країнах. VESA і DISPLAYHDR є товарними знаками асоціації Video Electronics Standards Association. AMD, Radeon і FreeSync є товарними знаками Advanced Micro Devices, Inc. EYESAFE є товарним знаком EYESAFE INC. USB Type-C® і USB-C® є зареєстрованими товарними знаками USB Implementers Forum. Всі інші товарні знаки є власністю відповідних власників. © 2021, Lenovo Group Limited.

Довідка:

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 50 млрд доларів США, що має представництва у 180 країнах. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому у 2021 році посіла 159 місце і входить до 20 кращих (посівши 15 місце) компаній технологічного сектору, зазначених у списку. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтеся на наші сторінки в Facebook, Instagram. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply