Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236» від 2 червня 2021 р. № 583.
Тепер дозволено проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо, а суб’єктам господарювання з надання послуг громадського харчування – працювати без обмежень у часі (виключено пп. 9, 10 п. 3).
Застосування практики Європейського суду з прав людини під час вирішення податкових спорів: Монографію присвячено комплексному дослідженню теоретичних та практичних питань, пов’язаних з ґрунтовним вивченням положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у поєднанні з практикою її тлумачення та застосування Європейським судом з прав людини, яка виступає фундаментальним джерелом міжнародно-правових гарантій, що визначають належний порядок вирішення податкових спорів.
На територіях «жовтого» рівня епідемічної небезпеки заборонено, зокрема проведення масових заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 2/3 місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) у кожному окремому залі (з винятками). Зазначені обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (пп. 6 п. 3).
Приватна медична практика. Юридичні поради з побудови та захисту бізнесу: Ця книга дозволить кожному лікареві знайти відповіді на різноманітні запитання правового регулювання як порядку надання медичної допомоги, так і побудови медичного бізнесу та його захисту. Вона буде корисна як лікарю приватної практики, так і тому, хто працює за наймом.
Також на території «жовтого» рівня епідемічної небезпеки заборонено приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад 2/3 місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) або понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому кінозалі або залі (пп. 7 п. 3).
У закладах громадського харчування скорочено відстань між столиками до 1,5 метра (раніше – 2 метри) (пп. 11 п. 3).
Окрім цього, заклади, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних закладів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також стаціонарних відділень первинного та складного протезування протезно-ортопедичних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку) зможуть працювати на територіях з усіма рівнями епідемічної небезпеки, крім «червоного» (виключено пп. 13 п. 3, а п. 3-5 доповнено пп. 16).