Porsche_Finance_logo_1В нинішній економічній ситуації українські споживачі шукають найбільш вигідні варіанти купівлі автомобіля. Porsche Finance Group йде назустріч своїм клієнтам, пропонуючи усім охочим взяти участь в аукціоні автомобілів з пробігом та придбати транспортний засіб на вигідних умовах, як із фінансуванням від PFG, так і за готівку. В аукціоні представлені автомобілі з пробігом таких марок, як Volkswagen, Audi та SEAT.

За умовами аукціону від Porsche Finance Group, на продаж виставляються автомобілі з пробігом від 3-х місяців до 7 років. Всі представлені до повторного продажу автомобілі були придбані в Україні. Тому при купівлі таких автомобілів в лізинг їх нові власники можуть заощадити на виплатах до Пенсійного фонду та реєстрації в органах Державтоінспекції України.

«В середньому, щомісяця з аукціону продається близько 15-20 автомобілів за ціною на 20% нижче від ринкової вартості. Це дуже вигідна пропозиція, оскільки більшість автомобілів з пробігом перебувають у відмінному технічному стані», – говорить Андреас Целлер, директор Porsche Finance Group.

Клієнти можуть придбати вподобаний автомобіль за спеціальними цінами в лізинг (фінансовий або операційний), кредит або за готівку. З фінансуванням від Porsche Finance Group покупець отримує низку переваг та значну економію. Окрім цього, покупцям аукціонних автомобілів пропонуються вигідні умови страхування від компаній АХА, УНІКА та УСГ.

Гарантію справності всіх аукціонних автомобілів клієнти Porsche Finance Group отримують від офіційних дилерських центрів, які проводять їх передпродажну діагностику. Також клієнтам надається історія обслуговування авто (пройдені технічні огляди, ремонти тощо).

Повний перелік виставлених на продаж автомобілів з пробігом можна побачити в розділі «Сервіс для клієнтів» на сайті Porsche Finance Group: www.porschefinance.ua.

Для того, аби мати можливість придбати автомобіль з аукціону, клієнту необхідно звернутися до будь-якого офіційного дилера VW, Audi, SEAT, який і боротиметься за лот, що зацікавив клієнта.

Довідка про Porsche Finance Group:

Porsche Finance Group представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Вони є власністю австрійського «Порше Банк Груп», який, у свою чергу, належить «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). В Україні Porsche Finance Group надає такі послуги клієнтам офіційних дилерів Volkswagen, Audi, SEAT, Porsche і MAN: фінансовий та оперативний лізинг, кредитування, управління автопарками, посередництво при страхуванні автомобілів, придбаних із фінансуванням або за готівку.

You may also like

Leave a reply