Астарта уклала з ПриватБанком інвестиційну кредитну угоду, кошти якої будуть спрямовані на розширення сільськогосподарського та цукрового виробництв, а також збільшення експортного потенціалу агропромхолдингу. Загальна сума кредитного ліміту становить 10 млн доларів США. Термін кредитування – 5 років.

«Це перша угода Астарти з ПриватБанком. Нею ми розпочали наше довгострокове партнерство з одним з найбільших в Україні державним банком. Така співпраця є важливою і особливо цінною, адже саме державні банки першими почали надавати довгострокове фінансування українському агробізнесу під час повномасштабної війни. Кредитні кошти ми плануємо використати на рефінансування інвестицій у модернізацію цукрового виробництва, розвиток тваринництва та рослинництва, зокрема і придбання високотехнологічного обладнання, сільгосптехніки та автотранспорту», – зазначила Лілія Лиманська, фінансова директорка Астарти.

“Фінансування агровиробництва, як малого бізнесу так і великих компаній, для нас є першочерговим пріоритетом. ПриватБанк залишається одним з лідерів за обсягами кредитування аграріїв, бо це основа продовольчої безпеки країни, – відзначає Євген Заіграєв, член правління ПриватБанку з питань корпоративного бізнесу та МСБ. – Ми продовжуємо підтримку агробізнесу та сьогодні розширюємо фінансування провідних сучасних агропідприємств, таких як агрохолдинг “Астарта”, що вражають динамікою розвитку та модернізації бізнесу і є ключовими виробниками агропродукції”.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.