Асоціація правників України в рамках стратегічного партнерства з Міжнародною асоціацією юристів (International Bar Association, IBA) запустила прогресивний проєкт, спрямований на дослідження та розв’язання проблеми гендерної рівності в юридичній сфері.

Опитування під назвою «50:50 до 2030 року» є частиною глобальної ініціативи, розпочатої ІВА за підтримки Фонду верховенства права LexisNexis. Цей дев’ятирічний проєкт націлений на виявлення кореневих причин гендерної нерівності на всіх рівнях юридичної професії — від приватної практики до судової системи.

Щоб пройти опитування, заповніть одну форму — для юридичної компанії або юридичного департаменту. На це знадобиться близько 10 хвилин.

ФОРМА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ

ФОРМА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ДЕПАРТАМЕНТІВ

Головна мета опитування — зрозуміти вплив ініціатив з різноманітності на забезпечення гендерної рівності, а також надати практичні рекомендації для подолання цієї нерівності. Під час опитування буде проаналізовано різні аспекти професійного життя — від умов праці до можливостей кар’єрного росту, з фокусом на участі жінок у ключових позиціях.

В АПУ наголошують, що ця співпраця з IBA є кроком у напрямку створення більш справедливого та рівноправного юридичного середовища.

You may also like

Comments are closed.