Американська торговельна палата в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine), успішно використовує хмарну платформу Місrosoft Dynamics 365 Customer Engagement (Dynamics 365 Sales, Dynamics 365 Marketіng), яка дозволяє повністю автоматизувати роботу з клієнтами і дає можливість ефективно співпрацювати з кожним із них. Реалізацію проекту виконала компанія Innoware – Золотий партнер Майкрософт.

Американська торговельна палата в Україні (Палата) –-  найвпливовіша міжнародна бізнес-асоціація, яка служить компаніям-членам в Україні з 1992 року, допомагає їм розвиватися, промотувати свої послуги та бренди. Палата є неурядовою неприбутковою організацією, яка фінансується компаніями-членами та  представляє більше 600 найбільших американських і міжнародних інвесторів, які працюють в Україні, які інвестували понад 50 млрд доларів в Україну та залишаються вірними країні. Палата є найбільшим офісом серед Американських торговельних палат у Європі, частиною потужної глобальної мережі. Протягом 29 років Палата доносить голос бізнесу до органів державної влади на найвищому рівні, виступає за покращення бізнес-клімату, тісно співпрацює з органами державної влади України та США.

На початку 2019 року команда Палати зіткнулася із необхідністю підвищення ефективності та якості роботи з клієнтами, кількість яких збільшилася, і відповідно, в рази зросло навантаження на СRM-систему.

Для забезпечення коректної роботи використовуваного на той момент СRM-додатка Microsoft Dynamics 365 Sales, керівництвом Палати у травні 2019 року, було прийнято рішення залучити до підтримки і супроводу СRM-системи компанію Innoware.

На етапі аналізу, з’ясувалося, що у команди Палати є низка завдань, пов’язаних із необхідністю сегментування клієнтів, автоматизацією та поліпшенням роботи з організації та проведення заходів, включаючи розсилки електронної пошти тощо. Для їх вирішення фахівцями Innoware було розгорнуто модуль Dynamics 365 Marketing, який має загальну платформу з Dynamics 365 Sales. Сьогодні,  департамент  розвитку бізнесу Палати  може використовувати єдині дані про клієнтів і партнерів, має можливість переглядати і аналізувати всю інформацію про комунікації з ними, спільно розробляти комунікаційні активності, аналізувати ефективність дій, будувати персоналізовані шляхи клієнтів,  та, внаслідок отримувати ще більшу кількість клієнтів і партнерів.

Фахівцями Innoware були досягнуті такі результати:

стабілізована робота СRM-додатків Dynamics 365;

• доопрацьована і вдосконалена функціональність системи, зокрема: оптимізовано процес роботи з новими та існуючими клієнтами і партнерами;

• налаштовано звіти Power ВІ, за допомогою яких керівництво Американської торговельної палати в Україні отримало можливість аналізувати продуктивність і прибутковість у режимі реального часу;

• СRM-система інтегрована з корпоративним веб-сайтом.

Сьогодні, спеціалісти компанії Innowarе надають Американській торговельній палаті в Україні послуги з  підтримки  всього налаштованого функціоналу CRM-додатків: Dynamics 365 Sales і Dynamics 365 Marketing.

Наталя Червона, Керівник департаменту Палати з розвитку бізнесу:
«Компанія Innoware проявила себе, як надійний партнер у реалізації поставлених завдань із підтримки і розвитку нашої СRM-системи. Обробка заявок на виконання робіт здійснюється із використанням Сервіс Деск, що дозволяє нам, як Замовнику, бачити поточний статус, планові терміни рішення і повну історію роботи за кожною заявкою. Innoware – справді компетентний і кваліфікований партнер, який забезпечує надійність роботи нашої СRM, і ми плануємо і надалі  співпрацювати з командою Innoware щодо підтримки та подальшого розвитку системи».

Довідка про Innoware

Innoware заснована в 2001 році. Компанія є провідним експертом на ринку консалтингових послуг в області впровадження систем управління підприємством: ERP і CRM систем, а також хмарних технологій для середніх і великих підприємств. У портфелі компанії такі продукти і сервіси, як Microsoft Dynamics 365 Business Central, Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, Місrosoft Dynamics 365 Customer Engagement, Microsoft Azure, Microsoft Office 365 та інші. Innoware виконала понад 350 проектів впровадження у різних галузях, у 10 країнах світу. Серед клієнтів Innoware такі відомі компанії, як Житомирський маслозавод «Рудь», МАУ, Кернел, Deloitte, «Запоріжтрансформатор», Glovo, INGO, Ahmad Tee, Elko.by, LEONI та інші.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply