Рейтингове агентство Fitch підтвердило рейтинг єврооблігацій класу «В» емітента Ukraine Mortgage Loan Finance № 1 plc., випущених у рамках угод ПриватБанку щодо сек’юритизації іпотечних кредитів, на рівні «BB-sf» зі стабільним прогнозом.

Як повідомляється в офіційному зверненні Fitch, підтвердження рейтингу облігацій ПриватБанку на п’ять значень вище від рейтингу суверенних облігацій України («RD») пов’язане з формуванням банком резервного фонду, що перевищує зобов’язання за облігаціями. Згідно з методологією Fitch, на ринках, що розвиваються, рейтинг окремих емітентів у виняткових випадках може бути встановлено вище суверенного рейтингу.

Також Fitch повідомило, що буде переглянуто та оновлено довгостроковий валютний РДЕ ПриватБанку після завершення процедур реструктуризації його єврооблігацій.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку можуть придбати за державною програмою пільгової іпотеки єОселя приватні будинки, таунхауси та дуплекси

Відтепер клієнти ПриватБанку зможуть придбати в іпотеку приватні будинки, дуплекси і таунхауси за державною програмою ...

Leave a reply