Абоненти lifecell тепер можуть користуватися 4G/LTE в роумінгу в 40 країнах світу

Абоненти lifecell тепер можуть користуватися 4G/LTE в роумінгу в 40 країнах світу

Діджитал-оператор lifecell у партнерстві з іноземними операторами забезпечує своїх абонентів високошвидкісним мобільним Інтернетом четвертого покоління, надаючи послугу роумінгу в 40 країнах.

Діджитал-оператор lifecell розширив перелік країн, у яких абоненти будуть забезпечені високошвидкісним мобільним Інтернетом четвертого покоління. Так, до переліку країн, де абоненти lifecell зможуть користуватися високошвидкісним мобільним Інтернетом, нещодавно додалися Італія, Португалія, Латвія, США, Фінляндія та Казахстан.

До інших популярних напрямків для туристів, у яких lifecell з іноземними партнерами забезпечив 4G/LTE в роумінгу належать: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Греція, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Німеччина, Польща, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія та Чорногорія. Перелік усіх країн та деталі послуги «LTE Роумінг» можна дізнатись за посиланням.

Нагадаємо, що влітку lifecell запропонував декілька нових пропозицій для абонентів, які подорожують за кордон. А саме це такі пакети послуг: «Роумінг 3 дні» і «Роумінг 7 днів», які містять хвилини для голосових дзвінків, SMS та МБ мобільного Інтернету для свободи спілкування за кордоном і стануть у нагоді тим абонентам, які люблять ділитися своїми враженнями під час подорожей.

Якщо абонент спілкується онлайн більше, ніж користується голосовими дзвінками і SMS, lifecell пропонує пакети послуг «Роумінг Онлайн» і «Роумінг Онлайн ПЛЮС».

Крім того, на початку літа lifecell запустив акцію «Роумінг Кешбек», яка діє для пакетів послуг «Роумінг Онлайн» і «Роумінг Онлайн ПЛЮС». Відповідно до її умов, сплачуючи послуги мобільного Інтернету в роумінгу, оператор повертає 100 або 150 бонусів на бонусний рахунок для оплати послуг lifecell в Україні. Один бонус дає право отримати послуги загальною вартістю 1 грн.

lifecellукраїнський діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець другого кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 6,8 млн користувачів. Як діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів «розумних пристроїв».

До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входить багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращання безпеки громадян і запуск мереж IoT (інтернет речей).

www.lifecell.ua

Оставить комментарий