Дитячий форум у Львові 2018 перетвориться на чарівне королівство, де проходитиме просторова гра-квест «8 ключів Буквордсу». Дітям потрібно побувати на 8 тематичних землях та здобути 8 важливих ключів (Відваги, Енергійності, Перевтілювання, Винахідництва, Людяності, Кмітливості, Творчості,  Пам’ятливості), щоб стати Володарем та врятувати Королівство.

Перший ключ Відваги заховався у «Печері Жахайликів» в літературному просторі. Там оживатимуть книги, відбуватимуться презентації, зустрічі з авторами, ілюстраторами та багато цікавого.

У програмі візьмуть участь найцікавіші дитячі письменники: Галина Вдовиченко, Галина Малик, Таня Стус, Галина Ткачук, Лариса Денисенко, Іван Андрусяк, Татуся Бо, Володимир Арєнєв, Наталя Марченко, Олег Чаклун та інші. 

Нагадуємо, що продаж квитків на Дитячий Форум у Львові 2018 вже розпочався!

Вартість квитків для дітей від 3 років:

  • 1 день – 60 грн
  • 4 дні – 90 грн.

Вартість квитків для дорослих:

  • 1 день – 30 грн.
  • 4 дні – 50 грн.

Вхід безкоштовний (за попереднею реєстрацією) для:
Дітей до 3 років, Дітей з багатодітних родин, дітей з малозабезпечених родин, осіб з інвалідністю, дітей переселенців, дітей учасників АТО, учасників бойових дій і героїв Майдану, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей-сиріт та напівсиріт, пенсіонерів (за віком).

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply