Запуск Google Workspace for Education (раніше – G Suite for Education). Пропозиція поєднує повний набір інструментів Google для підвищення продуктивності – це Classroom, Meet, Gmail, Drive, Docs, Sheets, Slides, з новим продуктом Google Workspace.

Буде 4 редакції, зокрема, безкоштовна Workspace for Education Fundamentals і три версії преміум-класу: Workspace for Education Standard забезпечить доступ до Google Security Center до журналів аудиту, засобів управління мобільними пристроями; Teaching and Learning Upgrade з вдосконаленим відеозв’язком в Google Meet; Workspace for Education Plus — найповніша версія з просунутими фунціями безпеки та аналітики, викладання і навчання.

Education Fundamentals и Education Plus – доступні, інші версії – з квітня 2021.

Google Classroom – сервіс, що дозволяє вчителям легко створювати, поширювати і оцінювати завдання для своїх учнів, отримує цілий перелік оновлень, зокрема, нові модулі розширення, що спрощують використання сторонніх засобів навчання.

Вони стануть доступні пізніше цього року тільки для Education Plus та Teaching and Learning Upgrade.

Невдовзі з’являться журнали аудиту, які дозволяють адміністраторам досліджувати проблеми Classroom, і журнали активності для експорту даних про користування Classroom в аналітичну службу Google BigQuery. Вчителі отримають більше інструментів для відстеження зацікавленості навчаючих, а учні з повільним чи непостійним підключенням до Інтернету отримають нові можливості для офлайн роботи в Google Docs.

Оновлення Google Meet дозволяють вчителям вимикати звук чи завершувати зустріч для всіх учасників одразу. Важливі інструменти модерування дозволяють контролювати, що може приєднатися до зустрічей, користуватися чатом чи ділитися своїм екраном просто з пристроїв iOS та Android.

40 новий пристроїв Chromebook планують видати цьогоріч. Кілька з них – перетворюються із ноутбука у планшет, зі стилусом, з сенсорним екраном і двума камерами. Кожен новий Chromebook оснащений встановленими Google Meet і Zoom.

Деякі пристрої будуть доречними студентам з обмеженими доступом до мережі, інші – з підтримкою LTE, оптимальні для країн з швидким мобільним Інтернетом. Новий сервіс для шкіл полегшить їм вибір пристроїв Chromebook, який відповідає їм вимогам.

Перелік із понад 500 політик Google Admin Console містить нові, так як  Zero Touch Enrollment, що спрощують розгортання і адміністрування багатьох Chromebook, зокрема, і дистанційно.

За матеріалами КО

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *