Вже 300 днів Україна відстоює свою цілісність та незалежність після повномасштабного вторгнення з боку росії. З перших днів агресії EPAM започаткувала масштабну програму EPAM Response, яка фокусується на трьох  напрямках – допомога людям, допомога державі, підтримка освітніх партнерів. Оновлення за цією програмою за останні сто днів:

 • Збільшення загальної суми допомоги до 90 млн грн (+32% за останні 100 днів)
 • Нові напрямки допомоги: $100 тис. для потреб підопічних БФ «Діти Героїв» та підтримка реабілітації українських захисників разом з фондом “КРАН”
 • Реалізація програми підтримки вимушених переселенців та збільшення кількості придбаних авто для мобільних шпиталів
 • Розширення допомоги українським навчальним закладам

Допомога людям:

 • Крім передачі засобів першої необхідності була надана допомога з облаштуванням гуртожитку для 80 переміщених осіб у Львівській області та ремонтом п’яти пошкоджених будинків після ракетного обстрілу у Вінниці.
 • Крім додаткової закупівлі трьох карет швидкої та 152 аптечок за напрямом медичне забезпечення було придбано тисячу комплектів білизни для медиків, а також надана фінансова підтримка для лікування та нейрореабілітації дев’яти захисників.
 • За напрямком захисне спорядження закуплено 16 автомобілів. Передано дві тисячі комплектів теплого одягу, 183 інструменти для ремонту автотранспорту, 25 джерел електроенергії, серед яких генератори, павербанки тощо, майже 500 різних засобів для організації побуту.

Допомога державі:

 • Передача додаткових 1500 одиниць меблів та 350 одиниць техніки на потреби державних органів, зокрема лікарням, навчальним закладам тощо.

Допомога освітнім партнерам:

 • Компанія продовжує разом з партнером AWS переносити дані критичної інфраструктури університетів у хмарне середовище. На сьогодні таких навчальних закладів вже 22. EPAM також взяла на себе фінансові зобов’язання, які стосуються збереження цих даних.
 • Після успішної реалізації програми IT Fundamentals for Ukrainian switchers компанія розробила шість безкоштовних курсів для самонавчання – базовий та спеціалізовані за ІТ-напрямами. Вони доступні українцям онлайн з будь-якої точки країни чи із-за кордону. На сьогодні понад 8 тисяч бажаючих вже скористалися новими освітніми можливостями.
 • Закуплено обладнання для забезпечення точок інтернет доступу в 58 українських школах. Також для організації безперервності навчання та облаштування бомбосховищ до навчальних закладів передана необхідна техніка – телевізори, планшети тощо.
 • Компанія надала доступ до своїх освітніх можливостей підопічним БФ «Діти Героїв». Відтепер вони зможуть долучитися до традиційних програм eKids та Pre-Junior, які знайомлять із основами ІТ. Крім того, компанія передала фонду $100 тис. на закупівлю теплого одягу та взуття, а також обігрівачів для домівок.

В компанії збільшуються обсяги волонтерського руху. Сьогодні в EPAM налічується майже тисяча волонтерів, які надають гуманітарну допомогу, допомогу із захисним спорядженням, допомагають розробляти цифрових рішення або ж долучаються до освітніх ініціатив. Активною є також донорська спільнота. Донори вже здали понад 230 л крові на потреби військових госпіталів, дитячих медичних закладів тощо.

EPAM продовжує підтримувати свою команду. На додачу до запущеної навесні програми з релокації спеціалістів за кордон, компанія пропонує тимчасове переміщення на зимовий період всередині країни та за її межі. Усі витрати на дорогу та проживання покриває бізнес. На сьогодні програмами переміщення за кордон вже скористалися близько трьох тисяч осіб, понад чотири тисячі – обрали більш безпечні області України. Всі ці активності реалізуються в рамках виділеної допомоги у $100 млн. для української команди.

З оцифрованими даними наданої допомоги можна ознайомитися у доданій інфографіці.

You may also like

Comments are closed.