prodan

22 січня у Київі відбудеться зустріч з Оксаною Продан, громадською діячкою, головою Всеукраїнського об’єднання малого і середнього бізнесу «Фортеця», №1 в рейтингу депутатів-реформаторів (за даними Реанімаційного пакету реформ).

Обов’язкова реєстрація за посиланням:  Зустріч із Оксаною Продан «Що можу я»

Оксана Продан: відбулось перше в цьому році засідання Ради Фортеці. Затвердили звіт про роботу в минулому році, напрацювали заходи на 2016-й рік. Сподіваємось, що в цьому році ми зможемо провести справжні зміни в законодавстві для розвитку підприємництва, а не будемо захищатись.

В будь-якому випадку, Фортеця готова до будь-яких сценаріїв, маємо досвід організації Податкового майдану та розробки діючої спрощеної системи. Працюємо на результат, а тим, хто хоче імітувати діяльність, з нами не по дорозі.

Джерело: Національна платформа МСБ

You may also like

Новини

Держгеокадастр працюватиме над модернізацією автоматизованої системи Державного земельного кадастру спільно зі Світовим банком та ЄС

21 лютого 2023 року відбулася презентація результатів незалежної технічної оцінки стану автоматизованої системи Державного земельного ...

Leave a reply