Першим переможцем акції “Даруємо 20 000 до пенсії” виявився Юрій Мазур –  військовий пенсіонер Державної прикордонної служби з міста Могилів-Подільський Вінницької області.

За словами Юрія, отримавши звістку про виграш, він спершу не повірив, відповів, що помилилися номером і, навіть, вимкнув телефон. Юрій Мазур давно є прихильником оплати комунальних платежів через Приват24 та активно слідкує за попередженнями банка про шахраїв.

Виявилося, що зовсім недавно він здійснив своє давнє бажання – перевів отримання пенсії до ПриватБанку. І не прогадав! Сьогодні, у банківському відділенні, переможець отримав сертифікат на 20 тисяч гривень.

“Я вдячний випадку, бо ці гроші зараз дуже доречні, – каже Юрій. – Вже рік брат моєї дружини на війні і я на власному досвіді знаю, як воно там, бо сам учасник бойових дій. В мене багато друзів там лишилося, тому половина суми піде на допомогу нашим військовим, а половина на родину”.

В банку кажуть, що попереду ще 2 розіграші, адже акція триває до 15 травня. Тож, попереду ще 2 переможці серед одержувачів військової пенсії через ПриватБанк.

Нагадаємо, що у розіграші автоматично беруть участь усі одержувачі військової пенсії через ПриватБанк. Біль детально про акцію можна дізнатись за посиланням

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.