Незважаючи на загрози та виклики, що сьогодні стоять перед Україною та світом, мистецтво продовжує наповнювати наше життя новими барвами та дарувати незабутні враження.

Вислів «Талановита людина – талановита в усьому» – це те, що можна сказати про відомих адвокатів Анну та Семена Ханіних. Крім успішної адвокатської практики, переможних кейсів в суді, Семен та Анна Ханіни, є авторами чотирьох книжок: «Завтрак юриста» (2018), «Осінній жираф» (2019), «Перший світанок» (2020) та «Молитва солдата» (2023) та чотирьох вистав: «Ангел» (2021), «Експеремент» (2022), «Дорослі забави» (2023), «Ікар та Папуга» (2023).

Прем’єрний показ вистави «Пікнік для душі» відбудеться 17 лютого на сцені October Hall (Малий зал Жовтневого Палацу).

Режисер-постановник — Заслужений артист України Ілля Ноябрьов. Художне оформлення вистави створювала Марія Ноябрьова. Зірковий склад акторів та потужна постановочна група.

Ролі виконують:  Дмитро Оскін, Таня Дяченко, Дмитро Радзецький.

Місце проведення: October Hall (Малий зал Жовтневого Палацу), що знаходиться за адресою: вул. Алея Героїв Небесної Сотні, 1. Початок о 17-00.

You may also like

Стиль

Фотовиставка «СТАЛЕВІ ДУХОМ»

Напередодні другої річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну, запрошуємо вас на відкриття благодійної фотовиставки “СТАЛЕВІ ДУХОМ”, де ...

Comments are closed.