За даними аналітиків он-лайн платформи психологічної турботи “My Sense”, саме така кількість українців потребуватиме професійної допомоги психотерапевтів. З них біля 5 млн. готові платити щомісячно від 25 дол. за консультацію.

Аналізуючи ринок, ключові запити клієнтів та очікування психотерапевтів, а також ситуацію з якістю освіти, засновниця платформи Тетяна Вербицька та її команда прийняли рішення про запуск нового сервісу підбору психотерапевтів My Sense:

“Ми зрозуміли потребу в професійних та перевірених спеціалістах, які мають не тільки вищу профільну освіту, а й сертифікацію в одному або кількох визнаних напрямках психотерапії. Усвідомлюючи, що кількість клієнтів на одного психотерапевта обмежена його часом та внутрішнім ресурсом, а потреба в консультаціях буде зростати, ми вирішили в період війни запустити сервіс, який спроектований так, щоб допомагати психотерапевтам та клієнтам максимально сконцентруватися на ефективній роботі, а вирішення всіх організаційних питань перекласти на наc”. 

Ринок змінюється.  Вже зараз на ринку більше 12 сервісів і ми знаємо про запуск ще кількох. Деякі схожі портали не зможуть конкурувати в цьому сегменті з більш професійними та спеціалізованими сервісами за рахунок врахування потреб до сервісу саме психотерапевтів та клієнтів.

Що унікального на ринку та нового зробили ми в My Sense, щоб було простіше, швидше та зручніше обрати власного психотерапевта:

  • визначили головні фактори відбору спеціалістів. Це обов’язково наявність вищої освіти, досвіду від 3х років та сертифікація в методі. 
  • створили систему автоматичного підбору психотерапевта за тестом з урахуванням не просто методів роботи та запитів, як це зроблено у конкурентів, а з більш опрацьованими пріоритетними спеціалізаціями, які через наші алгоритми підбирають  самих релевантних фахівців за 60 секунд;
  • Задали нові стандарти та зручність дизайн сайту, сучасний кабінет для психотерапевта та клієнта з такими можливостями, які дозволяють ефективно працювати та не відволікатися на організаційні моменти. Все це надійно захищено на наших серверах. 
  • Почали додавати маркетингові послуги психотерапевтам для розвитку їх особистого бренду та проведення заходів в рамках співпраці з платформою.

В майбутньому ми прогнозуємо розвиток та стрімкий ріст ринку до 2030 року з 600 млн. дол. зараз до 2,7 млрд. дол., ріст конкуренції та появи нових гравців з українським та іноземним капіталом. Це все призведе до перерозподілу часток ринку між вже існуючими гравцями та потребі нарощувати якість візуального та функціонального сервісу.

Тетяна Вербицька – засновниця платформи, має вищу психологічну освіту та сертифікована як гештальт-терапевт. Симбіоз підприємницького духу та чуттєвої натури допоміг створити унікальний продукт на ринку. Саме ідея розвитку культури психотерапії поклала початок іншого підходу до підбору психотерапевтів на сервісі My Sense.

Якось я почула таку фразу “Найскладніша робота – це робота над собою”. Всю глибину цієї думки я усвідомила згодом, коли зробила вибір звернутися до психотерапевта. Це стало початком довгого шляху до себе справжньої, до розуміння як я живу і чого я хочу. Цей шлях складний, але дуже цікавий. Я з свого власного досвіду знаю, яке це непросте рішення його почати.  І як складно знайти “свого” психотерапевта, з яким цей шлях проходити. Важливо, щоб в ці моменти з тобою був справжній професіонал, людина, яка максимально тобі підійде.  

Саме цей мій досвід і бажання допомогти людям максимально спростити шлях в пошуку “свого” психотерапевта та потрапити в надійні руки, надихнули мене на створення такої платформи”
Ідея створення платформи My Sense – стати підтримкою для людей, які потребують допомоги та готові ризикнути і почати роботу над собою, але не знають, де знайти “свого” психотерапевта. 

You may also like

Comments are closed.