Шановні друзі! Запрошуємо вас 1 червня 2023 року приєднатися до благодійного освітнього заходу для дітей, які втратили батьків через війну. Захід організований благодійним фондом Save Ukraine та ПриватБанком і є підсумком спільної благодійної акції «Подаруй світло дітям», яка розпочалася у грудні 2022 року. 

Організатори підготували цікаву програму для дітей віком 14–16 років, яка передбачає урок фінансової грамотності від фахівців ПриватБанку та психологічні практики щодо зменшення негативних наслідків від травм заподіяних війною від волонтерів Save Ukraine «Як швидко подолати в собі тривожність». Кульмінацією заходу стане вручення дітям рюкзаків «безпеки та розвитку» з планшетом, повербанком, пледом, іграшкою та іншими корисними речами, які дадуть відчуття підтримки малечі у суворий воєнний час.

  • Дата і час: 1 червня 2023 року, 11:00. Акредитація починається о 10:45
  • Тривалість події: 2 години
  • Локація: м. Київ, перше цифрове відділення ПриватБанку, вул. Майдан Незалежності, 2

Для персональної участі просимо повідомити про свою участь за телефоном +38 098  572 6808  або у на електронну пошту [email protected]. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до прессекретаря благодійної організації Save Ukraine Ольги Єрохіної.

Нагадаємо, у грудні минулого року благодійний фонд Save Ukraine спільно з ПриватБанком ініціювали проведення благодійної акції «Подаруй світло дітям», мета якої – зібрати кошти на рюкзаки «безпеки та розвитку» для дітей, які втратили батьків через війну. 

Ми дуже вдячні за можливість підтримати дітей, які потребують нашої допомоги. Save Ukraine спільно з ПриватБанком докладають максимум зусиль, щоб зробити цей захід незабутнім для кожного учасника.

You may also like

Новини компаній

Українські підприємці можуть підключити ПРРО “Каса” ПриватБанку через смартфон та додаток “Термінал” без додаткових комісій

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без ...

Comments are closed.