Президент полтавського клубу Костянтин Жеваго заспокоїв усіх уболівальників «зелено-білих».

 

Полтавці після 4 турів йдуть у турнірній таблиці УПЛ 14. Найближчий матч «Ворскли» запланований на 27-е серпня в рамках Прем’єр-ліги проти «Чорноморця». Популярна букмекерська контора Фан спорт вважає фаворитом матчу полтавців і пропонує на їх перемогу вигідний коефіцієнт 2.55. У той час як успіх одеської команди оцінюється в 2.8. Аби більше дізнатись про цю БК, слід прочитати детальний огляд на Фан спорт тут.

За словами президента полтавського клубу Констянтина Жеваго, він підтримує клуб з 2004 року і, безумовно, це робитиме разом зі спонсорами і в цей складний час.

Жеваго розповів, що для нього цей футбольний клуб ніколи не був прибутковим бізнесом. Для головного спонсора «Ворскли», цей ФК – інвестиції у майбутнє, у розвиток спорту. Тож Костянтин впевнений, що коли Україна стане частиною Європейського Союзу, ситуація зі спортом буде така ж, як у поляків, чехів, словаків та угорців. Тобто футбол стане прибутковим бізнесом, пояснив свою позицію президент клубу. Щодо цифр річного бюджету «Ворскли», Жеваго не хотів би їх зараз називати.

За словами Жеваго, бюджету достатньо, щоб команда брала участь у всіх змаганнях і результатами підтверджувала своє прагнення посісти перше місце в турнірній таблиці.

Нагадаємо, президента полтавського клубу підозрюють у розтраті 113 мільйонів доларів банку «Фінанси та Кредит», від чого постраждали інтереси держави та вкладники банку. Бізнесмена затримали у Франції перед Новим роком, але невдовзі випустили під заставу. Нещодавно його активи було заморожено, а французький суд не задовольнив клопотання України про екстрадицію скандального олігарха.

You may also like

Comments are closed.