117 листопада в офісі Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) відбулася зустріч імплементаторів проектів у сфері розвитку малого і середнього бізнесу.

Учасники розглянули отримані заявки від регіональних коаліцій на участь у програмі CIPE “Розвиток спроможності українських бізнес-об’єднань, ТПП та аналітичних центрів щодо спільного формування та просування місцевого порядку денного бізнесу”.

Експерти висловили пропозиції щодо необхідності розвитку інституційної спрожності бізнес-асоціацій особливо у тих регіонах, які ще не були охоплені навчальними програмами CIPE та не передбачають реалізацію проектів підтримки МСБ інших донорських програм.

У роботі взяли участь головний експерт з розвитку бізнесу проекту Федерації канадських муніципалітетів та Уряду Канади «Партнество з розвитку міст» (ПРОМІС) Валерій Кокоть, керівник проекту UNDP «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» Мустафа Саїт-Аметов, керівник проекту UNDP «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» Владлен Сисун, координатор з питань адвокасі проекту UNDP «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» Юлія Голованова, керівник проектів та програм CIPE Зоя Циброва, експерт з комунікацій Національної платформи МСБ Анастасія Баклан.

З пропозиціями співпраці від проекту UNDP «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» виступив координатор Владлен Сисун. Він запропонував долучити до роботи сформованих регіональних коаліцій проактивні галузеві асоціації малого і середнього бізнесу, що працюють у різних регіонах держави.

FullSizeRender (6)Координатор з питань адвокасі проекту Юлія Голованова додала, що у найближчий час плануються круглі столи з бізнес-спільнотою для обговорення нової редакції Закону України “Про державну підтримку розвитку малого та середнього підприємництва в Україні”.

Вона запросила партнерів CIPE та учасників Національної платформи МСБ до участі в конструктивній дискусії.

Так, перший захід відбудеться 18 листопада у Львові, 30 листопада в Одесі, 11 грудня у Краматорську. Анонс, програма та форма реєстрації на завтрашній захід у Львові доступна на порталі Платформи МСБ.

Як зазначив керівник проекту UNDP «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» Мустафа Саїт-Аметов, в рамках цього проекту будуть підготовлені 3 цікаві для малого і середнього бізнесу дослідження:

Схожі дослідження з акцентом на гендерний аспект у бізнесі буде проведено і в рамках проекту ПРОМІС. Про це повідомив головний експерт проекту Валерій Кокоть. За його словами, вже у грудні планується перший публічний захід ПРОМІС за участю бізнес-спільноти.

Серед найближчих цікавих подій для організацій МСБ увагу учасників також звернули на спеціальну сесію з організаційного розвитку для бізнес-об’єднань, яка відбудеться в рамках форуму ІСАР «Єднання» 20 листопада у другій половині дня.

Джерело: platforma-msb.org

You may also like

Leave a reply