Десятки майстер-класів, уроків, ігор у Львові, Черкасах, Києві, Харкові проведено Університетом банківської справи в рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) (12 – 18 березня).

Протягом тижня студенти вищих навчальних закладів та учні загальноосвітніх закладів Львова, Черкас, Києва, Харкова взяли участь у фінансово-освітній грі «СashFlow», мета якої допомогти молоді осягнути секрети отримання пасивних доходів і правильної системи заощаджень в повсякденному житті. Також вони спробували свої сили у діловій грі бізнес-симуляції з питань заощаджень, де  кожен з учасників отримав знання, для чого необхідно заощаджувати , як і коли заощаджувати (на яких етапах життя важливо страхувати себе на майбутнє, заощаджуючи).

Учні 5-х класів школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва боролись за перемогу у вікторині «Вплив маркетингу та реклами на споживачів» та конкурсі «Обачлива фінансова поведінка».

Учні Харківського ліцею № 141, Харківської загальноосвітньої школи №148, Харківської загальноосвітньої школи №147, Харківської загальноосвітньої школи №169 та студенти Харківського автомобільно-дорожнього коледжу взяли участь у квесті на тему: «У пошуках фінансових скарбів», інтерактивній інтелектуальній грі «Азбука фінансових знань». Також Харківським інститутом ДВНЗ «Університет банківської справи» для соціально незахищених категорій населення та громадян поважного віку були проведені семінари-консультації для підвищення рівня знань і компетенції у галузі фінансів.

Черкаський навчально-науковий інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» для учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів Черкас організував ділові ігри, а саме: «Економічний геній», «Створи власну справу», «Вмію зберігати». Також для вихованців дитячого будинку сімейного типу, учнів 1-4 класів студенти інституту провели англомовну гру «Фінансова абетка» та прочитали казку «Копієчка».

Школярі міста Львова взяли участь в інтерактивних іграх «Фінансовий брейн-ринг» та «Успішний фінансист», організованих Львівським інститутом ДВНЗ «Університет банківської справи».

Представники Фонду гарантування фізичних осіб для студентів Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» провели відкриту лекцію з питань функціонування системи гарантування вкладів в Україні. Заступник директора Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України Володимир Лепушинський зустрівся зі студентами інституту, де обговорили питання сучасного стану та викликів монетарної політики Національного банку України.

14-15 березня 114 студентів Державного університету інфраструктури та технологій, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного університету будівництва і архітектури, ДВНЗ « Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана», Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи», Міжнародного університету фінансів взяли учать у дебатах на фінансові теми у Національному банку України.

Також понад 120 студентів вищих навчальних закладів та старшокласників м. Києва взяли участь у соціально-економічній грі «Життєвий капітал», яка відбулася 17 березня в операційному залі Національного банку України. Гра була розроблена науково-педагогічними працівниками Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» та покликана  підвищити фінансову грамотність у молоді та розвинути навички ефективного використання свого часу, активів та компетенцій.

Як відомо, гасло Global Money Week у 2018 році «Гроші мають значення»,тому що населенню потрібно здобувати  знання і розвивати навички, необхідні для прийняття  впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.

Нагадаємо організаторами програми Всесвітнього тижня грошей в Україні стали Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, проект USAID «Трансформація фінансового сектору»,Університет банківської справи та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

ДВНЗ «Університет банківської справи» – профільний вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації, який готує фахівців для фінансово-кредитної сфери та підвищує їхню кваліфікацію. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві.

You may also like

Leave a reply