Reikartz візьме участь у другому семінарі від журналу «Академія Гостинності»

Reikartz візьме участь у другому семінарі від журналу «Академія Гостинності»

З 5 по 6 квітня у місті Одеса за адресою вул. Гагарінське плато, 5Б, буде проходити другий захід із циклу семінарів від журналу «Академія Гостинності» на тему «Як продовжити сезон. Складові успіху по завантаженню готелю у літній період та міжсезоння».

5 квітня професіоналам, початківцям і тим, хто цікавиться готельно-ресторанною сферою буде цікаво взяти участь у зустрічі «Активний готель – виклик часу чи утопія». У процесі еволюції з місця, де можна тільки переночувати, готель перетворився на об’єкт, де надається цілий комплекс послуг. Ця інфраструктура не тільки розширює можливості, а й підвищує витрати. Однак, ринок теж не стоїть на місці – з’являються нові виклики, нові тренди. Саме такі нагальні теми та інноваційні рішення будуть обговорювати під час засідання круглого столу представники державного сектора міста та готельєри.

6 квітня відбудеться семінар «Як продовжити сезон. Складові успіху по завантаженню готелю у літній період та міжсезоння». Денис Виноградов, директор TravelLine України, розповість про роботу з динамічним ціноутворенням; Віта Дубчак, тренер-методист, бізнес-консультант, поділиться досвідом як формувати лояльність гостей; Наталя Друмова відкриє лайфхаки з пошуку і підбору співробітниківта їх навчання на період сезонних робіт; представник мережі Reikartz Hotel Group – Надія Романчук, керівник департаменту персоналу, розкриє тему «Курортний готель у мегаполісі. Аналіз інфраструктури готелю і можливості його дообладнання або реконструкції», а також інші спікери будуть ділитися ефективною організацією послуг у готелі, розкажуть про сайти та готельні боти.

Reikartz Hotel Group виступає генеральним партнером даного семінару і запрошує приєднатися до заходу і розвивати готельно-ресторанний бізнес України разом.

Придбати квитки на два дні семінару і стати частиною події можна за посиланням.

Оставить комментарий