Повний аншлаг на третьому показі :КіноКульту

Повний аншлаг на третьому показі :КіноКульту

Кіноклуб, заснований каналом UA: КУЛЬТУРА, набирає обертів. За численними проханнями глядачів місцем проведення було знову обрано дах «Олівця» — організатори не могли відмовити, тим паче, поки дозоволяють погодні умови. Щоправда, реєстрацію на третій показ довелося закрити менш ніж через добу після запуску: охочих подивитися психологічний трилер грецького режисера Йоргоса Лантімоса «Вбивство священного оленя» виявилося значно більше, ніж глядацьких місць на локації.

Команда :КіноКульту не могла допустити, щоб частина зацікавлених глядачів не потрапила на подію — було вирішено встановити додатковий екран і це дозволило збільшити місткість локації вдвічі!

Традиційно перед показом на глядачів очікувала невелика вступна лекція від виконавчого продюсера UA: КУЛЬТУРА Лук’яна Галкіна, який розповів про творчий доробок Йоргоса Лантімоса і про стрічку, що очікувала на глядачів. Зокрема, він розповів цікавий факт, що стрічка є вільною інтерпретацією давньогрецької трагедії Евріпіда «Іфігенія в Авліді» — звідти й взяті мотиви жертвоприношення та скорення фатуму.

Стрічка справила велике враження на глядачів та спровокувала бурхливе обговорення в події у Фейсбуці та на сторінках користувачів.

Наступний сеанс кіноклубу відбудеться 16 серпня в дуже колоритній локації «Олівця» — бомбосховищі. Стрічку для показу обрали глядачі шляхом голосування. Стрічку для показу обрали глядачі шляхом голосування.

Четвертим фільмом, який покаже :КіноКульт стане драма про інтернат для підлітків із порушенням слуху «Плем’я» українського режисера Мирослава Слабошпицького.

Джерело: UA: Суспільне мовлення

Оставить комментарий