Пекін, 23 травня 2019 р. – 6 травня у Пекіні відбувся Форум із розвитку цивільної авіації в Китаї. Понад 400 представників авіаційної галузі з усього світу взяли участь у заході та обмінялися продуктивними ідеями на тему «розумної авіації» – передової розробки у межах нової наукової, технологічної та індустріальної революції.

На форумі Го Пін (Guo Ping), голова ради директорів компанії Huawei, виступив із ключовою доповіддю під назвою «Піраміда потреб Маслоу як джерело натхнення «розумної» цивільної авіації». Го Пін вважає, що формула 5G+AI підвищить продуктивність транспортної галузі, сприятиме її подальшій модернізації, а також пришвидшить впровадження цифрових технологій у транспортній галузі. Цифрова трансформація – це ключ до «розумної» авіації. Huawei спільно з партнерами повною мірою використовуватиме свій досвід у сфері технологій для підтримки цифрової трансформації транспортної індустрії та її оновлення з урахуванням технологій штучного інтелекту.

Го Пін (Guo Ping), голова ради директорів компанії Huawei, виступає з ключовою промовою

За словами Го Піна, інфраструктура ІКТ відіграє важливу роль у процесі цифрової трансформації цивільної авіації. Наприклад, забезпечення прив’язки даних, таких як дані про пасажирів, персонал та активи компанії є першим кроком до створення цифрових аеропортів.

Huawei використовує передові технології, серед яких 5G і Wi-Fi 6, для створення «розумного» аеропорту, де дані про людей, наземний транспорт та літаки надходять до єдиного центру управління. Нещодавно Huawei виступив партнером аеропорту Шеньчженя для побудови базової станції 5G на території терміналу. До Дня праці (державного свята Китаю) Huawei інтегрував 5G та «відео + АІ», що дало можливість проводити відеоспостереження злетів і посадок літаків у форматі 4K HD, а також контролювати потоки пасажирів. Це стало першим прикладом впровадження інноваційних технологій 5G у китайському аеропорту.

Безпека є основною вимогою у галузі перевезень. Безпека цивільної авіації охоплює усі громадські зони: термінали аеропортів і аеродроми. Впровадження цифрових технологій в авіаційну індустрію забезпечить зручніші умови для пасажирів, полегшить роботу персоналу та дасть змогу зберегти високі стандарти безпеки аеропорту.

Шлях до оцифрування діяльності аеропорту – збір даних, впровадження системи командного керування та співпраця з партнерами у сфері надання послуг. Наприклад, двері кабіни літака можна контролювати за допомогою комп’ютерного аналізу зображень замість ручного режиму. Ця інновація дозволяє автоматично діагностувати ключові вузли літака. Huawei тісно співпрацює з аеропортами з метою впровадження комплексного диспетчерського керування на основі карт для всіх сценаріїв та умов.

Авіаційна галузь, у першу чергу в аеропортах, інтегрує фізичний та цифровий світи для оптимізації розподілу ресурсів, підвищення ефективності та координації управління. Штучний інтелект  відіграватиме важливу роль у розподілі основних ресурсів аеропортів, планування роботи наземного персоналу та прогнозування затримки рейсів.

Го Пін зазначив, що Huawei докладає максимум зусиль для побудови цифрової платформи для цивільної авіації. Платформа інтегрує та оптимізує дані, а також підтримує глибинний аналіз та обмін даними. На шляху до розробки «розумної» авіації Huawei разом із партнерами (серед яких – TravelSky) працюють над забезпеченням комплексної безпеки, підвищенням якості послуг та впровадженням контролю операційного керування.

Під час форуму Huawei разом із партнерами у галузі цивільної авіації зосередилися на трьох основних вимогах розвитку авіації у Китаї – безпека, ефективність і якість обслуговування. Компанії продемонстрували інноваційні рішення для аеропортів, авіакомпаній та управління повітряним рухом (УПР) у рамках теми «Розумна авіація». Окрім того, були представлені нові технології, серед яких 5G, Wi-Fi 6 та АІ, а також досягнення у сфері додатків для смартфонів та інновації в авіаційній індустрії. Завдяки постійній співпраці з клієнтами та партнерами в галузі цивільної авіації компанія Huawei мала змогу проаналізувати ключові особливості цієї індустрії та запропонувати нові рішення для її оцифрування.

Huawei прагне підтримувати довгострокові відносини з клієнтами. Компанія й надалі працюватиме над розробкою цифрової платформи – ключового інструменту діджиталізації. Сьогодні 211 компаній зі списку Fortune Global 500 (у тому числі 48 компаній з переліку Fortune Global 100) обрали Huawei як партнера з інтеграції цифрових технологій.

Про компанію

Корпорація Huawei – світовий лідер в області інформаційно-комунікаційних технологій, постачальник пристроїв №2 згідно з даними IDC за 1-й квартал 2019 року з часткою на світовому ринку 19%. Продукція компанії представлена в понад 170 країнах. Співробітниками з досліджень і розробок Huawei створено більше 70 000 продуктів і рішень. У компанії 16 дослідницьких центрів по всьому світу.

Huawei посіла 48-е місце в рейтингу найдорожчих брендів світу 2018 року за версією BrandZ і 68-е місце в рейтингу найкращих світових брендів (Top 100 Interbrand 2018 Best Global Brands). Також компанія посідає 25-у позицію в рейтингу найдорожчих брендів за 2018 рік за версією Brand Finance. За версією Forbes Huawei посіла 79-е місце в рейтингу 100 найдорожчих брендів світу 2018 року.

You may also like

Новини компаній

42,1% українських МСБ відзначають брак кваліфікованих працівників: Netpeak Group надає в паблік курси для навчання та адаптації співробітників

Хмарна LMS-платформа АcademyOcean (частина Netpeak Group), надасть українським компаніям безкоштовний доступ до 10 курсів з ...

Leave a reply