Безкоштовний онлайн-курс для експортерів

Безкоштовний онлайн-курс для експортерів

Шановні читачі! Безкоштовний онлайн курс “Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу” укладено на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик ведення експортної діяльності і розвитку глобального бізнесу. Курс містить великий обсяг систематизованого і концентрованого матеріалу. Ключова ціль – дати українським компаніям розуміння того, як необхідно налагоджувати системний експорт і будувати безпрограшні міжнародні стратегії. Зазвичай такі курси не є безкоштовними, але завдяки підтримці Western NIS Enterprise Fund неможливе стало можливим.

Акценти курсу: товарний експорт на ринки розвинених країн, зокрема до Європейського Союзу, передовий український та міжнародний досвід.

Цільова аудиторія: власники та керівники українських малих і середніх підприємств, а також усі, кого цікавить розбудова експорту, як системного процесу.

Ви навчатиметеся через перегляд відеороликів, вивчення невеликих текстів і надання відповідей на контрольні питання. Навчання змінить ваше розуміння експортної діяльності і, цілком можливо, підходи до ведення бізнесу.

“Це – мій авторський курс у партнерстві з навчальним проектом ЕдЕра та за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). Частина матеріалів курсу проходила попереднє тестування у фокус-групі. Результати були дуже позитивними. Окрім того, у роботі над матеріалами та у тестуванні курсу мені допомагає група pro bono рецензентів: Володимир Цвілий, директор ТОВ “Завод сільгоспмашин”; Олександра Бровко, Старший   експерт  з питань торгової та інвестиційної політики проекту CUTIS; Любов Гук, менеджер з розвитку бізнесу україно-британської компанії VimesVC; Тетяна Злуніцина, експерт з міжнародної торгівлі та європейської інтеграції”, – говорить Олег Мірошниченко, автор курсу.

Тривалість курсу: 6 тижнів.

Початок навчання: 1 травня 2017 року.

Курс розроблено досвідченим викладачем Олегом Мирошніченком у співпраці з навчальним проектом EdEra за підтримки Western NIS Enterprise Fund.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Реєструйтеся  і починайте навчання у травні!

Джерело: Національна платформа МСБ

Оставить комментарий